התחדשנו בשם חדש ובאתר חדש לצ'אט! בקרו באתר KolMila, הצ'אט של מרכזי הסיוע בכתובת: www.kolmila.org.il

Standfor - הדרכה וליווי מקצועי למניעת הטרדות מיניות בארגונים

החוק למניעת הטרדה מינית נחקק בשנת 1998, במטרה לייצר שינוי חברתי- למנוע פגיעה בחירותו ופרטיותו של האדם, ולקדם את השוויון בין המינים. החוק מטיל אחריות על המעביד לייצר אווירת סביבת עבודה נעימה ונטולת הטרדות מיניות, ומכיר בכך כי על מנת ליצור סביבה כזו יש לחייב את הארגון ומנהליו להקפיד על נהלים שימנעו הטרדה מינית.

הכשרת אנשי מקצוע מטפלים

מתוך הבנה שגוף ונפש שזורים ומשפיעים זה בזה נותן מרכז סיוע השרון מענה לפניות בנוגע לרפואה משלימה. לשם כך נבנתה במרכז קורס הכשרה ייחודי למטפלים ומטפלות מתחום הרפואה המשלימה, תכני הקורס עוסקים, בין היתר, בהשלכות של פגיעה מתמשכת בילדות, בזיכרון הטראומטי, בסטינג וגבולות בטיפול המשלים עם נפגעות, בטראומטיזציה משנית ועוד.

ליווי וסיוע בהליך המשפטי

מתוך הבנה, כי לנפגעת ישנם צרכים שפעמים רבות אינם נענים ע"י המערכות השונות (משטרה, פרקליטות, בית משפט וכו') ומתוך רצון להקל ולו במעט על חווית הנפגעת בכל הקשור להליך הפלילי, הוקמו מחלקות הליווי בהליך המשפטי במרכזי הסיוע. אנו מזמינות את הנפגעות להיעזר בנו.

אף פעם לא מאוחר

החוויה של אלימות מינית חוצה גילאים ומגזרים, ומשך זמן ההחלמה אינו תחום בזמן. השלכות פגיעה מינית מוקדמת עלולות להחריף עם חלוף השנים ובוא הזקנה, ולצד זה קיימת תופעה מושתקת של פגיעה מינית המתרחשת בשנות החיים המאוחרות.

אירוע ההתרמה השנתי של מרכז הסיוע - שירי מימון בהופעה

שירי מימון מגיעה להרצליה כדי לעזור לגייס תרומות עבור נפגעות ונפגעי תקיפה מינית. לרכישת כרטיסים: https://www.1202event.org.il/

מיקומך באתר:פעילות>