התחדשנו בשם חדש ובאתר חדש לצ'אט! בקרו באתר KolMila, הצ'אט של מרכזי הסיוע בכתובת: www.kolmila.org.il

התנדבות ואקטיביזם במרכז סיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית השרון

אנו מזמינות אותך לקחת חלק בעשייה המשמעותית הנעשית במרכזי הסיוע השונים בארץ. המרכזים מופעלים בעיקר על ידי מתנדבות ומתנדבים אשר מובלים מתוך שאיפה להעניק מענה אמיתי ומכיל לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית ומתוך הרצון למגר את תופעת הפגיעות המיניות ולייצר שינוי חברתי בנושא בחברה הישראלית.

במרכזי הסיוע קיימים שני מסלולי התנדבות- התנדבות בקו הסיוע הטלפוני והתנדבות בצ'אט. על מנת להתנדב, הן בקו הסיוע והן בצ'אט, יש לעבור הליך קבלה והכשרה המורכבים מראיון אישי וסדנה תהליכית.

כל מרכז סיוע מקיים קורסי הכשרה בהתאם לצרכים הספציפיים שלו. על מנת ללמוד על קורס ההכשרה הקרוב פנו ישירות למרכז הסיוע הקרוב למקום מגוריכן/ם באמצעות חיוג למספר החירום 1202 מכל טלפון ומכל מקום בארץ .

קו הסיוע:

תפקיד המתנדב/ת בקו הסיוע הנו להעניק תמיכה באמצעות הקשבה, גילוי אמפתיה, ללא שיפוטיות ותוך שמירה על דיסקרטיות. המתנדבות והמתנדבים עוברים קורס הכשרה ייעודי אשר בו לומדים ומעמיקים בעקרונות הסיוע, ורוכשים כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות העולות בשיחות עם נפגעות ונפגעים.

קו הסיוע מאויש על ידי מתנדבות/ים במשך 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. כל אישה מעל גיל 24 מוזמנת להציג את מועמדותה להתנדבות בקוי הסיוע, וכל גבר מעל גיל 24 יכול להציג את מועמדותו לקו הסיוע לגברים.

הצ'אט של מרכזי הסיוע:

תפקיד המתנדבת בצ'אט הסיוע הנו להעניק תמיכה באמצעות הקשבה, גילוי אמפתיה, ללא שיפוטיות ותוך שמירה על דיסקרטיות. המתנדבות והמתנדבים עוברים קורס הכשרה ייחודי למתן סיוע כתוב בצ'אט אונליין, לומדים את עקרונות הסיוע הכתוב ורוכשים כלים להתמודדות עם סיטואציות שונות העולות בשיחות עם הפונות והפונים לצ'אט. ההתנדבות בצ'אט מצריכה ידע טכני והקלדה מהירה על מחשב ביתי ונכונות להתנדבות בשעות הערב והלילה מהבית.

מכורה להפגנות? חיית פייסבוק? הצטרפו אלינו!

נשמח לשותפות ושותפים שלא מפחדות/ים להחזיק מגפון בהפגנה, להפיק ארוע, ולעזור לנו עם העבודה ברשתות החברתיות. רוצות/ים להצטרף לפעילויות שטח? כתבו לנו ל: rcc@1202sharon.org.il

התנדבו במרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית - השרון

אנו שמחות מאוד כי ברצונך להצטרף אלינו!
למרכז הסיוע דרושים מתנדבים ומתנדבות במגוון תחומים, ונשמח שתספר/י לנו קצת על עצמך, כדי שנוכל למצוא את ההתנדבות המתאימה לך ביותר.

פרטים אישיים:

תחומי עניין והתנדבות ומידע נוסף:

מיקומך באתר:התנדבות>התנדבות>