התחדשנו בשם חדש ובאתר חדש לצ'אט! בקרו באתר KolMila, הצ'אט של מרכזי הסיוע בכתובת: www.kolmila.org.il

פרק 2: מיקה נטוביץ מנצור, על הסיוע הכתוב ב"קולמילה"

הפודקאסט "שיחת סיוע" מבית מרכז סיוע השרון עוסק ברבדים השונים של עבודת הסיוע, פמיניזם, תרבות האונס, דינמיקה של מיניות, השלכות הטראומה המינית והמענים הטיפוליים.

טלי, עיתונאית, מגישה ומתנדבת במרכז הסיוע, משוחחת עם נשות ואנשי המקצוע של מרכז הסיוע ושומעת את סיפוריהם של הפונות והפונים ואיך שיחת טלפון או צ'אט שינו את חייהן.ם.

בפרק השני:  מיקה נטוביץ מנצור, מנהלת קולמילה, משוחחת עם טלי ליברמן על טראומה כפי שבאה לידי ביטוי בסיוע הכתוב ועל הקשבה בין השורות.

 

להאזנה:

ספוטיפיי

אפל פודקאסטס

 

מיקומך באתר:מרכזי הסיוע בישראל לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית>השרון>פרסומי מרכז סיוע השרון>הפודקאסט "שיחת סיוע">פרק 2: מיקה נטוביץ מנצור, על הסיוע הכתוב ב"קולמילה"

פרסומים אחרונים מאתר האיגוד

חמישי, 29 פברואר 2024 15:55
.Special Report by the Association of Rape Crisis Centers in Israel דוח מיוחד של איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית.
לקריאה נוספת
שלישי, 22 נובמבר 2022 21:22
הדוח השנתי של איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית מציג פרק נתונים על פגיעה מינית והטיפול בה בישראל, לצד אסופת מאמרים ועדויות ראשונה מסוגה…
לקריאה נוספת
רביעי, 24 נובמבר 2021 11:00
הדוח השנתי של איגוד מרכזי הסיוע כולל את נתוני מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, לצד נתונים על טיפול הרשויות בפגיעה מינית, ובכלל זאת נתוני…
לקריאה נוספת
שני, 30 נובמבר 2020 10:40
הדוח השנתי של איגוד מרכזי הסיוע לשנת 2020. כולל נתונים על פגיעה מינית בישראל בתקופת הקורונה ובשנת 2019, לצד מאמרים ועדויות בנושא השלכות משבר הקורונה…
לקריאה נוספת
שישי, 08 מאי 2020 10:47
פנייה דחופה ליועץ המשפטי לממשלה ולנציב שירות המדינה בדרישה להגיש ערעור ולמנוע את המינוי המסוכן
לקריאה נוספת

עקבו אחרינו בפייסבוק