×

התראה

קרתה שגיאה בעת הניסיון לעבד את גלריית התמונות של האייטם. אנא ודא/י כי התיקייה או הגלרייה בה השתמשת קיימת במנהל הגלריות של האתר, או צור/י אותה מחדש. התיקייה / גלריה שלא נמצאה היא: media/k2/galleries/66

קווי החירום לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית

1202: נשים | 1203: גברים

04-6566813: נשים ערביות | 02-6730002: נשים דתיות | 02-5328000: גברים דתיים
סיוע דרך WhatsApp ב-052-8361202      |    סיוע אונליין בצ'אט (שעות הערב)

פעילים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע     הנגשת מרכזי הסיוע: לחצו לפרטים

חינוך והסברה

סדנאות חינוך:

במרכזי הסיוע השונים קיימות מחלקות חינוך הפועלות לצמצום התקיפה והפגיעה המינית בקרב בני/בנות נוער ברחבי הארץ, להעלאת המודעות בנושא ולשבירת קשר השתיקה, באמצעות סדנאות המועברות בבית הספר ובארגונים שונים.

כיום, לא קיים מרחב המאפשר לבנות ובני הנוער לעלות את נושא הפגיעה המינית באופן מסודר ומונחה. מרכזי הסיוע מבקשים לענות על צורך זה באמצעות סדנאות חינוך אשר אופי העברתן והתכנים העולים מהן מייצרות מרחב בו ניתן לחוש בנוח לשוחח, לשתף ולהביע תחושות ומחשבות בנושא.

מתוך ההבנה כי בגיל ההתבגרות מתגבשת הזהות האישית, המגדרית והחברתית ומתוך שאיפה לקדם שוויון בין המינים אנו מבקשות לבחון בסדנאות את המסרים הקיימים בחברה כלפי נשים וגברים והאופן בו הם מיושמים ביחסי חיזור וזוגיות. המסרים של הסדנא נוגעים לכיבוד גבולות, תקשורת, קיום יחסים מתוך רצון והסכמה חופשית של שני הצדדים.

הסדנאות מועברות ע"י מנחות/ים מנוסות/ים בהנחיית קבוצות אשר עברו קורס הכשרה במרכזי הסיוע. הסדנאות נבנו במיוחד על ידי רכזות החינוך של המרכזים והן מותאמות לכל קהל יעד בהתאם לצרכים ולציפיות.

גלריית תמונות

{gallery}66{/gallery}
מיקומך באתר:פעילות>חינוך והסברה>