תרומות

אנו שמחות מאוד שהגעת אלינו ושברצונך להצטרף לפעילות, לתרום או להתנדב ועל ידי כך לסייע לנו במשימתנו החשובה - מיגור האלימות המינית בחברה הישראלית.

אלימות מינית היא תופעה מושתקת בחברה הישראלית, וקולותיהן של הנפגעות והנפגעים עודם לא נשמעים דיים בזירה הציבורית. קיימת בורות נרחבת, בקרב הציבור ומקבלי ההחלטות כאחד, באשר למקורותיה של התופעה ולמימדיה העצומים. פעילותנו היא משמעותית ביותר על מנת להשמיע את קולם של אלו שמתקשות ומתקשים להתלונן, ולפעול למניעת ומיגור התופעה.

העובדה כי בחרת לקחת חלק בפעילותנו, באמצעות תרומה או באמצעות התנדבות, היא משמעותית מאוד עבורנו. היא מעידה על כך שאכפת לך, ואין ספק כי הנפגעות והנפגעים זקוקים לאנשים שאכפת להם, ושיעמדו לצידם במאבק. תודה לך.

איגוד מרכזי הסיוע הוא ארגון המוכר כמוסד ציבורי לצורך זיכוי ממס בגין תרומה, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה, כארגון עצמאי הממומן מתרומות בלבד.

ניתן לתרום לנו במספר דרכים:

תרומה מקוונת ומאובטחת בכרטיס אשראי

ניתן לתרום באמצעות כל כרטיסי האשראי. אנא מלאו שם וכתובת בשדה ה"הערה" על מנת שנוכל לשלוח קבלה בדואר.

העברה בנקאית

הבנק הבינלאומי, סניף 012 - ירושלים ראשי

מס' חשבון 409029904

אנא השאירו גם שם וכתובת מייל/טלפון, כדי שנוכל לשלוח קבלה. 

 

משלוח המחאה

יש לרשום את ההמחאה לפקודת "איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות תקיפה מינית בישראל" (שם האיגוד חייב להופיע במלואו, על מנת שההמחאה תכובד).

כתובתנו: בית העמותות, סעדיה גאון 26, תל אביב 6713521. אנא ציינו שם וכתובת, על מנת שנוכל לשלוח קבלה.

לתרומה טלפונית ולפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר: 073-7013215

עיגול לטובה

באמצעות אלפי נשים ואנשים אשר כבר עיגלו את האגורות בחשבון האשראי שלהם לטובת איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, אנחנו יכולות להמשיך ולקיים את פעילותנו.

איך זה עובד? עיגול לטובה מאפשר לעגל את סכום הקניה לשקל הקרוב, למשל 29.90 ₪ יעוגלו ל 30.0 ₪ , ו-10 האגורות שעוגלו בקניה זו יתרמו במלואן לאיגוד מרכזי הסיוע ולנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית.

סכום התרומה הממוצעת עומד על 4.5 ש"ח. כסף קטן - שינוי גדול.

לעיגול לטובת איגוד מרכזי הסיוע

 

תודה על השותפות במאבק באלימות מינית, ובקידום זכויות נפגעות ונפגעים.

 

עקבו אחרינו בפייסבוק